קריסטלים

בריפוי בקריסטלים משתמשים באנרגיה של הקריסטלים לאיזון ולריפוי. תכונותיהן האנרגטיות ויכולת הריפוי של הקריסטלים ידועות לבני האדם עוד משחר ההיסטוריה. עדויות לריפוי בקריסטלים נמצאו במצרים העתיקה, בסין, אצל הילידים האמריקאיים ומסביב לעולם. הקריסטלים הם אבנים, מינרלים מהאדמה ומחברים אותנו לריפוי הטבעי ולחכמה של אמא אדמה.
לכל קריסטל יש תדר משלו ואיכות טיפולית משלו. לדוגמה: אבן הרוזקוורץ – שידוע כאבן האהבה לריפוי הלב, ׳קרנליאן׳  המחברת אותנו לאנרגיה של שמחה, או אבן הנקראת ׳אמזונייט׳ – אבן האותנטיות, העוזרת לאדם להיות אמיתי עם עצמו מול אחרים.
כל איכות או תכונה של קריסטל מגבירה את אותה תכונה אצל האדם האוחז בקריסטל. ניתן להשתמש בקריסטלים למדיטציה כאשר אוחזים בקריסטל, או כמובן לענוד אותם על הגוף בתכשיטים.

כיצד מתבצע טיפול ריפוי בקריסטלים?

המטופל שוכב על מיטת הטיפולים. מעל הבגדים מניחים קריסטלים שונים בהתאם לתכונותיהם האנרגטיות ונושא הטיפול.
רוב הקריסטלים מונחים על מרכזים אנרגטיים בגוף הנקראים צ׳קרות. כל צ׳קרה קשורה להיבט פיזי, ריגשי ונפשי בהתאם למיקום שלה בגוף. הקריסטלים יבחרו בהתאם לצ׳קרה אותה הוא מאזן.
לעיתים קריסטלים יונחו גם מסביב למטופל לתמיכה בעבודה האנרגטית.
הקריסטלים רוטטים בתדר המיוחד להם. התדר האנרגטי משחרר חסימות אנרגטיות מהמטופל, מאזן ומחדש את האנרגיה של המטופל. עם השינוי האנרגטי יבוא השינוי בהרגשה ובעקבותיו שינוי במצב נפשי או פיזי.

הטיפול אצלי בקליניקה

בטיפולים שלי אני משלבת את הטיפול בקריסטלים עם מגוון שיטות טיפול נוספות שברשותי. שילוב זה נותן פיתרון אופטימלי בהתאמה אישית לכל מטופל. השילוב מזרז את תהליך הריפוי ולרוב נרגיש את השינוי לאחר טיפולים מעטים.

אני מזמינה אותך לקרוא גם המלצות של מטופלים.
 
לקביעת פגישה התקשרו 054-465-5577 או כתבו אליי.