אודות

מאז שהייתי ילדה נמשכתי מאוד לעולם הרוח. הייתה לי ידיעה פנימית חזקה שהעולם הוא הרבה יותר ממה שהוא מציג. כנערה אהבתי לקרוא ספרים בנושאי רוחניות ומודעות עצמית. למדתי בקורסים ובסדנאות בנושאים אלו, וביניהם שיטת סילבה לשליטה שכלית ומדיטציות.

אחרי התואר הראשון במתמטיקה ומדעי המחשב התחלתי לעבוד בהייטק ושם הכרתי את בעלי אסף. נישאנו, הקמנו משפחה ובית, והיום אני אמא לאלינור ולנתנאל.
אהבתי מאד את עבודתי, הגעתי לתפקיד בכיר שבו הייתי מוערכת ומתוגמלת. ולמרות זאת אחרי 12 שנות קריירה מוצלחת הרגשתי תחושה של חוסר סיפוק, והקשבתי לקול פנימי שאמר שצריך להיות יותר.
מתוך האמונה שכאשר מפנים מקום – משהו חדש ייכנס, עזבתי מבלי שתהיה לי עבודה חדשה למעט התחביב שהפך למקצוע: מורה לריקודי בטן.
את האהבה הגדולה שלי לעולם הקסום של המחול המזרחי פיתחתי במקביל לעבודתי בהייטק. התקדמתי בריקוד ואף הוכשרתי להוראה במכון וינגייט, וכך במקביל לעבודתי ה"רגילה" הייתה לי קבוצת ריקוד משלי בסטודיו אינטימי ליד הבית.
הריקוד היה ועודנו עבורי שמחה אמיתית וריפוי לנשמה. כמורה אני אוהבת להעצים נשים באמצעות החיבור למוזיקה ולתנועה.
לאחר שעזבתי את העבודה החלטתי להתמקד בתחום הריקוד ולהגדיל את העסק. הגעתי לאימון עסקי ששילב אימון עם טיפול תטא הילינג. כך הכרתי את השיטה, התרשמתי ממנה מאוד והוקסמתי מתוצאותיה!

הלכתי ללמוד תטא הילינג במטרה לטפל בעצמי ובקרובים לי, וכבר בקורס היסוד נהיה לי ברור שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים: לעזור לאנשים באמצעות השיטה המבורכת הזו.
הרגשתי שאני חוזרת לעצמי. מצאתי את היעוד שלי! כל עולם הרוח התחבר לי שוב ורציתי לדעת עוד.

העמקתי את הידע שלי בתטא הילינג ועם הזמן הוכשרתי בשיטות טיפול נוספות כגון: פרחי באך, אקסס בארס, EFT, ריפוי בקריסטלים, תדרים, ביואורגונומי, ™Ancestral Clearing.
כיום אני מטפלת בשילוב השיטות בהתאמה אישית לכל מטופל ולכל אתגר.

בהיותי בעלת רקע בתחום המדעים, אני נמשכת במיוחד לשילוב של מדע ורוחניות. אני מוצאת שתטא הילינג נמצאת בחזית השילוב של רוחניות עם תגליות מדעיות.

עם הזמן המשכתי בלימודים והוכשרתי כמורה לתטא הילינג. כמורה אני מכשירה ומסמיכה מטפלים בתטא הילינג מתוך רצון גדול להפיץ את האור הזה לעולם.
השליחות הגדולה בשבילי היא להפיץ את תטא הילינג לכל בית, לאו דווקא למטפלים, ולהכניס את הרוחניות לחיי היומיום.

למידע על הקורסים הקרובים לחצו כאן.

לקביעת פגישה התקשרו 054-465-5577 או כתבו אליי.

להמשך קריאה על טיפול תטא הילינג לחצו כאן.