טיפול תטא הילינג אישי

באמצעות טיפול תטא הילינג משפרים כל תחום בחיים.
עבודה, פרנסה, מערכות יחסים, זוגיות, משפחה, בריאות, צמיחה אישית ורוחנית ועוד…
כל תחום בחיינו מושפע ישירות ממי שאנחנו. בטיפול אנחנו מנקים תבניות חוסמות מהתת-מודע, משחררים דפוסים מעכבים ומעצימים את עצמנו להיות מלוא הפוטנציאל של מי שאנחנו רוצים ויכולים להיות.
בטיפול אנו מאיטים את גלי המוח לגלי תטא באמצעותם מתאפשרת גישה ישירה לתת-מודע. טיפול בתת-מודע הוא מאוד יעיל מכיוון שהתת-מודע אחראי על למעלה מ 80% מהפעולות שלנו ומהבחירות שלנו בחיים.
 
טיפול תטא הילינג עוזר לך להגשים את עצמך!
 
לקריאה נוספת על שיטת תטא הילינג לחצו כאן.
 
אני מזמינה אותך לקרוא גם המלצות של מטופלים.
 

באילו נושאים טיפול תטא הילינג יכול לעזור?

– עזרה נפשית
– עזרה רגשית
– בריאות וכאב פיזי
– בעיות פרנסה וקריירה, חיבור לשפע
– חיזוק ביטחון עצמי וערך עצמי
– טיפול בפחדים ובפוביות
– טיפול במתח נפשי
– שחרור כעסים ורגשות שליליים
– שחרור חסמים המונעים הצלחה
– מערכות יחסים וזוגיות
– מערכות יחסים ומשפחה
– צמיחה אישית ורוחנית
ועוד… 
 

מהלך טיפול תטא הילינג

הטיפול מתבצע בשיחה. לאחר שנכיר ונבין את מטרת הטיפול נמשיך לדבר על הנושא הנבחר כדי לזהות את האמונות החוסמות והמעכבות הנמצאות בתוכך הקשורות לנושא (לקריאה נוספת על מערכת האמונות לחץ כאן).
כאשר אנו מגלים אמונות אנו ממשיכים בשיחה, מעמיקים יותר, שכבה אחר שכבה, כדי למצוא את האמונה העמוקה ביותר. אמונה זו נקראת אמונת השורש כי היא נמצאת בשורש האמונות שלנו.
נדמיין את מערכת האמונות כמו מגדל קלפים. ברגע שנשלוף קלף מתחתית המגדל, כל הקלפים שמעליו יפלו גם הם.
כך יקרה גם כאשר נשחרר את אמונת השורש. לפני שנשחרר את אמונת השורש נבין איך היא שירתה אותנו, מה היו הלמידות והשיעורים שלמדנו מאותה אמונה. לאחר מכן נשחרר אותה מתוך שהיא אינה משרתת אותנו עוד ולפיכך אין לנו צורך להחזיק בה.
ניצור דרך חיים חדשה באמצעות הטמעת רגשות ולמידות חדשות ומיטיבות במקום האמונה ששוחררה.
 

כיצד מגלים אילו אמונות יש בתת-מודע?

בשביל לאבחן אילו אמונות קיימות בתת-מודע משתמשים בבדיקת שריר מתחום הקינסיולוגיה. במדעי הרפואה השונים הקינסיולוגיה היא חקר השרירים והתנועה של הגוף. בגוף שלנו יש "גלאי אמת": כשאנחנו אומרים בקול אמונה שנכונה עבורנו השריר מתחזק, וכשאנחנו אומרים אמונה שהיא לא נכונה עבורנו – השריר רפה.
לדוגמה, המטופל אומר בקול את האמונה "אני מצליחן". בבדיקת השריר נגלה אם האמונה שלו היא "אני מצליחן – כן" או אם היא "אני מצליחן – לא".
לקריאה נוספת על בדיקת שריר לחצו כאן.

האם אפשר לטפל גם בבעיות פיזיות?

הגוף משקף את מחשבותינו ואמונותינו הפנימית. מחלות יכולות להתפתח כאשר יש לנו אתגר רגשי. לפי ארגון הבריאות העולמי מתח נפשי הוא אחד הגורמים החברתיים המשפיעים על בריאות.
בטיפול נבין אילו רגשות ואמונות פיתחנו הקשורות באותה מחלה. נבדוק מה קרה בחיים כשהמחלה התחילה. כמו כן נזהה אמונות שיכולות למנוע מאיתנו להירפא. האם אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להירפא? האם אנחנו ראויים לכך? מה אנחנו עלולים לאבד אם נירפא?

כמה טיפולים צריך?

מספר הטיפולים תלוי במטופל ובנושא הטיפול. יש נושאים שיכולים להיפתר בפגישה אחת ויש נושאים הקשורים לאמונות רבות ולכן יש צורך בכמה פגישות. לרוב במספר טיפולים בודדים ניתן לטפל בנושא מסויים.

כמה עולה טיפול תטא הילינג?

המחיר למפגש הוא 350 ש״ח.
משך המפגש – כשעה.
הקליניקה נמצאת באיזור השרון.
לקביעת פגישה התקשרו 054-465-5577 או כתבו אליי.
 
טיפול תטא הילינג